Kostenlose Sportangebote für Vertriebene aus der Ukraine

Безкоштовні спортивні пропозиції для переміщених осіб з України

 

Probetrainings sind jederzeit möglich. 

Bis 1.9.2022 können kostenlos alle hier genannten Angebote besucht werden. Der reguläre Trainingsbetrieb findet nur an Schultagen statt und endet mit 1.7.2022

Hier geht es zur Online Anmeldung.

Unser Trainingsangebot im Sommer wird hier Mitte Juni veröffentlicht und kann, so wie die Kraftkammer auch in den Ferien besucht werden

Пробні заняття можливі в будь-який час. Реєстрація відбувається безпосередньо на сайті

Усі згадані тут пропозиції можна безкоштовно відвідувати до 1 вересня 2022 року. Регулярне навчання проводиться лише в навчальні дні і закінчується 1 липня 2022 р

Ось онлайн-реєстрація.

Наша пропозиція про тренування влітку буде опублікована тут у середині червня, і, як і тренажерний зал, її також можна відвідати під час канікул

Bei Rückfragen kontaktieren Sie bitte Sportkoordinator Christian Schüchner, +4366473559573, c.schuechner@sportunion-doebling.at (Deutsch und Englisch)

Якщо у вас виникли запитання, зверніться до спортивного координатора Крістіана Шюхнера, +4366473559573, c.schuechner@sportunion-doebling.at (німецька та англійська)

Sportunion Döbling постійно шукає тренерів для покращення нашої програми. Якщо ви зацікавлені в роботі з нами, зв’яжіться з Christian Schüchner.

ANGEBOTE FÜR KINDER

ПРОПОЗИЦІЇ ДЛЯ ДІТЕЙ

FUSSBALL FÜR SCHÜLER/ФУТБОЛ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ

Di/ вівторок 14.00-15.30 Windhabergasse 2d Вік 6-12

Do/ четвер 16.00-17.00 Kreindlgasse 24 Вік 6-10

 

BADMINTON für Kinder/БАДМІНТОН для дітей

Di/ вівторок 19.00-20.30 Billrothstr. 26-30 Вік 8-14

Mi/ середа 19.30-20.30 Hofzeile 17 Вік 8-14

 

RHYTHMISCHE GYMNASTIK /ХУДОЖНЯ ГІМНАСТИКА

Do/ четвер 16.00-17.00 Oskar-Spiel-G. 3  Вік 6-9

Do/ четвер 17.00-18.00 Oskar-Spiel-G. 3  Вік 9-16

 

CAPOEIRA/КАПОЕЙРА

Fr/ п‘ятниця 17.30-18.30 SZ Döbling, U-Bahn Bogen 189-191 Вік 9-12

Fr/ п‘ятниця 18.30-19.30 SZ Döbling, U-Bahn Bogen 189-191 Вік 12-18

 

UKRAINISCHE TANZGRUPPE für Kinder/Український танцювальний колектив для дітей(з українським тренером Sofiia +4367764738790)  

Sa/ субота 13.00-14.00 Oskar Spiel Gasse 3 Вік 5-8

Sa/ субота  14.00-15.00 Oskar Spiel Gasse 3 Вік 9-12

 

ELTERN UND KIND TURNEN/Батьківсько-дитяча гімнастика

Do/ четвер 10.30-11.30 SZ Döbling, U-Bahn Bogen 189-191 Вік 0-3

Mi/ середа 17.00-18.00 Celtesgasse 2 Вік 3-5

 

KLEINKINDERTURNEN/ГІМНАСТИКА ДЛЯ МАЛЕНЬКИХ

Mi/ середа 15.00-16.00 SZ Döbling, U-Bahn Bogen 189-191 Вік 3-5

 

TURNEN UND SPIELE/ГІМНАСТИКА ТА ІГРИ

Mo/понеділок 18.50-19.45 Billrothstr. 26-30 Вік 9-14

Do/четвер 17.00-18.30 Kreindlgasse 24 Вік 6-9

 

GERÄTETURNEN/ГІМНАСТИКА

Di/вівторок 18.00-19.30 Oskar-Spiel-G. Вік 3 10-18

 

FREERUNNING & PARKOUR (Anfänger und Fortgeschrittene)/БІГ І ПАРКУР (Початківці та просунуті)

Di/вівторок 19.30-21.00 Hofzeile 17 Вік 10-18

Fr/п‘ятниця 19.30-21.00 Hofzeile 17 Вік 12-18(Fortgeschrittene/просунутий)

Mi/середа 19.30-21.00 Hofzeile 17 Вік 12-18

 

BALLSCHULE-POLYSPORTIVE BALLSPIELE/ ШКОЛА М’ЯЧА – ПОЛІСПОРТИВНІ ІГРИ В М‘ЯЧ

Do/четвер 15.00-16.00 Grinzingerstraße 88 Вік 6-10

Do/четвер 16.00-17.00 Krottenbachstr. 108 Вік 4-6

Do/четвер 17.00-18.00 Krottenbachstr. 108 Вік 6-8

Sa/субота 10.00-11.00 Oskar-Spiel-G. 3 Вік 3-6

Sa/субота 11.00-12.00 Oskar-Spiel-G. 3 Вік 6-10

 

JUDO/ДЗЮДО (Anfänger/Початківці

Judo Spielen ab 4 Jahre /Ігри дзюдо від 4 років

Di/вівторок 17.00-18.00 SZ Döbling, U-Bahn Bogen 189-191 Вік 4-6

 

Judo Kinder /Дзюдо діти 

Di/вівторок 18.00-19.15 SZ Döbling, U-Bahn Bogen 189-191 Вік 6-16

Do/четвер 17.00-18.00 SZ Döbling, U-Bahn Bogen 189-191 Вік 6-16

Fr/п‘ятниця 16.00-17.00 Flotowgasse 25 Вік 6-16

 

FORTGESCHRITTENE/Judo Kinder Fortgeschritten

ПРОДВИНУТІ/Дзюдо діти просунуті

 

Di/вівторок 18.00-19.15 SZ Döbling, U-Bahn Bogen 189-191 Вік 6-16

Do/четвер 18.00-19.15 SZ Döbling, U-Bahn Bogen 189-191 Вік 6-16

 

KARATE/КАРАТЕ

ANFÄNGER/ПОЧАТКІВЦІ

Mo/понеділок 17.00-18.00 Kreindlgasse 24 Вік 6-10

Fr/ п‘ятниця 15.30-16.30 SZ Döbling, U-Bahn Bogen 189-191 Вік 6-10

Fr/п‘ятниця 16.30-17.30 SZ Döbling, U-Bahn Bogen 189-191 Вік 6-10

Mo/понеділок 17.30-18.30 SZ Döbling, U-Bahn Bogen 189-191 Вік 10-18

Mi/середа 17.30-18.30 SZ Döbling, U-Bahn Bogen 189-191 Вік 10-18

 

FORTGESCHRITTENE/ПРОСУНУТІ

Fr/п‘ятниця 17.30-18.30 SZ Döbling, U-Bahn Bogen 189-191 Вік 6-10

Fortgeschrittene ab 10 Jahre/просунуті від 10 років

Mo/понеділок 18.30-19.30 SZ Döbling, U-Bahn Bogen 189-191 bis 6. Kyu 

Mi/середа 18.30-19.30 SZ Döbling, U-Bahn Bogen 189-191 bis 6. Kyu Fortgeschrittene ab 6. Kyu 

Mo/понеділок 19.30-20.55  SZ Döbling, U-Bahn Bogen 189-191 

Mi/середа 19.30-20.55  SZ Döbling, U-Bahn Bogen 189-191

 

VOLLEYBALL/ВОЛЕЙБОЛ

Buben und Mädchen bis 11 Jahre. U12 bis U20 nur Buben, für weitere Infos bitten wir um Kontaktaufnahme mit Mag. Eva Kheil auf Deutsch oder Englisch unter: volleyball.doebling@gmx.at

Юнаки та дівчата до 11 років. Лише для хлопців від U12 до U20, для отримання додаткової інформації будь ласка, зв’яжіться з Євою Хейл німецькою або англійською за адресою: volleyball.doebling@gmx.at

 

BASKETBALL/БАСКЕТБОЛ

U10 Mannschaft 19. Bezrik (mit ukrainischer Trainerin) / Команда U10 19. округ (з українським тренером)

Mo/понеділок 16.30-17.30 Oskar-Spiel-G. 3 вік 8-10

Fr/п‘ятниця 15.00-16.30 Oskar-Spiel-G. 3  вік 8-10

Sa/субота 10.00-11.30 Krottenbachstr. 108  вік 8-12

U10 Mannschaft 15. Bezirk /просунуті від 10 років 15. округ

Mo/понелілок 15.00-16.30 Stadthalle A, Vogelweidplatz 15

Di/вівторок 15.30-17.00 Stadthalle A, Vogelweidplatz 15

U12 Mannschaft 15. Bezirk/просунуті від 12 років 15. округ

Mo/понелілок 16.30-18.00 Stadthalle A, Vogelweidplatz 15

Mi/середа 16.00-18.00 Stadthalle B, Vogelweidplatz 15

Sa/субота 11.00-13.00 Stadthalle A, Vogelweidplatz 15

U10 + U12 Mannschaft 14. Bezrik/Команда U10 + U12 14. округ

Di/вівторок 16.30-18.00 Torricelligasse 50  вік 8-12 

Mi/середа 16.30-18.00 Torricelligasse 50  вік 8-12

Mädchen Hobby Gruppe/Дівчачий гурток по хобі

Montag 18.15-19.45 Gymnasiumstraße 83  вік 13-18

Für Anfragen zu Leistungssportteams für Buben und Mädchen sowie Teams für Erwachsene kontaktieren Sie bitte: Christian Schüchner, +4366473559573, c.schuechner@viennaunited.eu

За запитами щодо змагальних спортивних команд для юнаків та дівчат, а також команд для дорослих, будь ласка, звертайтесь: Christian Schüchner, +4366473559573, c.schuechner@viennaunited.eu

 

TISCHTENNIS/НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС

Anfänger & Fortgeschrittene 8-11 Jahre/Початківці та просунуті 8-11 років

Di/вівторок 16.45-18.00 Pantzergasse 25 

Do/четерг  16.45-18.00 Pantzergasse 25

Fortgeschrittene 12-15 Jahre/Просунуті 12-15 років

Di/вівторок 18.00-19.15 Pantzergasse 25

Do/четвер 18.00-19.15 Pantzergasse 25

TurnierspielerInnen Nachwuchs/Турнірні гравці юнаки

Di/вівторок 19.15-20.30 Pantzergasse 25

Do/четвер  19.15-20.30 Pantzergasse 25

ANGEBOTE FÜR ERWACHSENE/ПРОПОЗИЦІЇ ДОРОСЛИХ

 

Buby Sculpt для українців тренер София 

Mo/понеділок 10.45-11.45 SZ Döbling, U-Bahn Bogen 189-191

Fr/п‘ятниця 10.45-11.45 SZ Döbling, U-Bahn Bogen 189-191

 

FUNCTIONAL TRAINING/Функціональне тренування з українським тренером Ольга +43 681 10340380

So/ неділя 17.00-18.00 SZ Döbling, U-Bahn Bogen 189-191

 

BODYWORKOUT тренером Ольга +43 681 10340380
Di/вівторок 9.30-10.30 SZ Döbling, U-Bahn Bogen 189-191

 

TRX TRAINING/ Тренування TRX Кроссфіт з українським тренером Ольга +43 681 10340380

So/ неділя 18.00-19.00 SZ Döbling, U-Bahn Bogen 189-191

 

BODY-FITNESS/Фітнес

Mo/понеділок 19.30-20.30 Hofzeile 17

 

BODYWORK

Di/вівторок 18.30-19.50 Kreindlgasse 24

Mi/середа  08.00-09.00 SZ Döbling, U-Bahn Bogen 189-191

Do/четвер  19.30-20.50 Billrothstr. 26-30

 

BODY-WORKOUT

Di/вівторок  19.30-20.50 Hofzeile 17

 

BBP (Bauch, Beine, Po) PROBLEMZONEN-GYMNASTIK/ЛФК

Di/вівторок 09.00-10.00 SZ Döbling, U-Bahn Bogen 189-191

Mi/середа 09.00-10.00 SZ Döbling, U-Bahn Bogen 189-191

 

FAT-BURNING

Do/четвер  09.00-10.00 SZ Döbling, U-Bahn Bogen 189-191

 

FIT GYMNASTIK

Mi/середа 09.15-10.15 SZ Döbling, U-Bahn Bogen 189-191

 

GESUNDER RÜCKEN/ЗДОРОВА СПИНА

Mo/понеділок 09.30-10.30 SZ Döbling, U-Bahn Bogen 189-191

Mo/понеділок 18.30-19.30 Hofzeile 17

Do/четвер 10.00-11.00 SZ Döbling, U-Bahn Bogen 189-191

Fr/п‘ятниця 09.30-10.30 SZ Döbling, U-Bahn Bogen 189-191

 

GESUNDER RÜCKEN mit PILATES/ЗДОРОВА СПИНА з ПІЛАТЕС

Do/четвер  19.00-20.00 Hofzeile 17

Do/четвер  20.00-21.00 Hofzeile 17

 

G´SUND und FIT 50+/ЗДОРОВ’Я та ФІТ 50+

Mo/понеділок 18.00-19.20 Obere Augartenstr. 38

 

IRON SYSTEM (Pump your body)

Mo/понеділок 18.00-19.00 SZ Döbling, U-Bahn Bogen 189-191

Do/четвер 19.30-20.30 SZ Döbling, U-Bahn Bogen 189-191

 

LATIN FIT&FUN

Mi/середа 19.00-20.00 Billrothstr. 26-30

 

MODERATES KRAFTTRAINING/Силове тренування помірного рівня

Mi/середа 17.00-18.00 SZ Döbling, U-Bahn Bogen 189-191

 

PILATES Anfänger/Пілатес для початківців

Mo /понеділок 19.00-20.00 SZ Döbling, U-Bahn Bogen 189-191

 

PILATES Fortgeschrittene/Пілатес просунутий

Mo/понеділок 20.00-21.00 SZ Döbling,U-Bahn Bogen 189-191

Mi/середа 18.00-19.00 SZ Döbling, U-Bahn Bogen 189-191

 

PILATES Anf. & leicht Fortg./Пілатес початківці та просунуті

Di/четвер 10.00-11.00 SZ Döbling, U-Bahn Bogen 189-191

 

SANFTE GYMNASTIK/НІЖНА ГІМНАСТИКА

Mi/середа 10.00-11.00 SZ Döbling, U-Bahn Bogen 189-191

 

SPORTS before WORK/Тренування до роботи

Mi/середе 07.00-08.00 SZ Döbling, U-Bahn Bogen 189-191

 

STRONG by ZUMBA/Сила та Зумба

Di/четвер 18.30-19.30 SZ Döbling, U-Bahn Bogen 189-191

 

YOGA mit RÜCKEN-FIT/Йога зі спиною

Di/четвер 19.30-20.30 SZ Döbling, U-Bahn Bogen 189-191

 

ZUMBA/Зумба

Mo/понеділок 18.45-19.45 Billrothstr. 26-30

Di/вівторок 17.30-18.30 SZ Döbling, U-Bahn Bogen 189-191

 

NORDIC WALKING TREFF/Зустріч зі скандинавської ходьби

Di/четвер 10.15-11.30 Treffpunkt SZ Döbling, U-Bahn Bogen 189-191

 

FIT, AKTIV und im Gleichgewicht/ФІТ, АКТИВНІСТЬ і БАЛАНС

Mo/понеділок  18.00-19.15 Anastasius Grün G. 10

Mo/понеділок  19.30-20.45 Anastasius Grün G. 10

 

TISCHTENNIS ERWACHSENE (Training nur für MeisterschaftsspielerInnen)/

НАСТОЛЬНИЙ ТЕНІС ДОРОСЛІ(Тренування тільки для гравців турнірів)

 

Di/четвер 19.00-22.00 Liniengasse 13

 

KRAFTKAMMER+SAUNA/ТРЕНАЖЕРНИЙ ЗАЛ+САУНА

Adresse: 1190 Wien, U-Bahn Bogen 189-191 (gegenüber Döblinger Gürtel 8)

Öffnungszeiten/години роботи:

Mo-Fr Vormittag: 8.00-12.00 Nachmittag: 15.00-21.00

So 17.00-20.00 mit Kraftdreikampf

Пн-Пт ранок: 8.00-12.00 вдень: 15.00-21.00

Нд 17.00-20.00 з пауерліфтингом

 

Weitere Sportangebote der Sportunion Wien9.

Подальші спортивні пропозиції Sportunion Wien9.

 

HALLENVERZEICHNIS/Адреси тренувальних залів

Anastasius-Grün-Gasse 10, SPZ 18 1180 Wien

Billrothstraße 26-30, Gymnasium 1190 Wien

Billrothstraße 73, Gymnasium 1190 Wien

Celtesgasse 2, Volksschule 1190 Wien

Flotowgasse 25, Volksschule 1190 Wien

Grinzinger Straße 88, Volksschule 1190 Wien

Gymnasiumstraße 83, Gymnasium 1190 Wien

Haizingergasse 37, Gymnasium 1180 Wien

Hofzeile 17, Gymnasium 1190 Wien

Hopsagasse 7, Sporthalle 1200 Wien

Kreindlgasse 24, Volksschule 1190 Wien

Krottenbachstraße 11, Gymnasium 1190 Wien

Krottenbachstraße 108, Volksschule 1190 Wien

La Ville, Kirchfeldgasse 5, Sporthalle 1230 Wien

Neue Postsporthalle, Schumanng. 101 (Ecke Rosensteing.) 1170 Wien

Neulandschule, Alfred Wegener Gasse 10-12 1190 Wien

Neustiftgasse 98-102, NMS 1070 Wien

Obere Augartenstraße 38, Hauptschule 1020 Wien

Oskar Spiel Gasse 3, VS/NMS 1190 Wien

Pantzergasse 25, Volksschule 1190 Wien

Pyrkergasse 14, Hauptschule 1190 Wien

SZ Döbling, U-Bahn Bogen 189-191 (ggü. Döblinger Gürtel 8) 1190 Wien

Stadthalle A&B, Vogelweidplatz 14, Sporthalle 1150 Wien

Toricelligasse 50, Mittelschule 1140 Wien

Windhabergasse 2d, Volksschule 1190 Wien